Optyk w województwie zachodniopomorskim

Pierwszy zakład optyczny powstał w 2002 roku z inicjatywy Eli Szewczyk. Mieścił się przy ulicy Sikorskiego w Drawsku Pomorskim. Po niespełna 3 latach działalności został przeniesiony na ulicę Piłsudskiego. Dwa miesiące później, zyskał nowego właściciela: Krzysztofa Andrukajtisa. Firma zainwestowała w nowoczesny sprzęt. Wprowadziliśmy markowe soczewki, a także zatrudniliśmy profesjonalnych optometrystów do badania wzroku.

W 2018 roku otworzyliśmy kolejny zakład w Chociwlu, a w 2019 roku salon optyczny w Goleniowie. Cały czas dążymy do rozwoju oraz poprawiamy jakość świadczonych przez nas usług.

Co nas wyróżnia?

Jako jedyny salon optyczny w powiecie posiadamy najnowszy autorefraktokeratometr. To sprzęt do dokładnego diagnozowania wad wzroku oraz chorób oczu. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie skrócić czas diagnozy do minimum. Ma to ogromny wpływ na szybkie dobranie właściwych szkieł okularowych oraz rozpoczęcie leczenia. Naszym atutem jest to, że robimy okulary nawet w godzinę!

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty szkieł topowej firmy Hoya, które wyróżniają się nie tylko zaawansowaną technologią, ale także jakością wykonania.

Posiadamy możliwość przeprowadzenia stacjonarnego badania wzroku. Umożliwia to przyspieszenie oraz usprawnienie zarówno postawienia diagnozy, jak i odpowiedniego dobrania szkieł korekcyjnych. Bardzo ważną kwestią jest umowa na refundację recept z NFZ.